Nieświadome żerowanie pod kontrolą

Wszystkie prawdziwe wampiry psychiczne, z którymi się spotkałam, inicjowały nieświadomie ciągły pobór energii. Wampiry psi zdają się wypełniać funkcję negatywnych aspektów uniwersalnego przepływu energetycznego i przez to pobieranie energii zdaje się częścią tego, jak wampiry naturalnie oddziałują ze środowiskiem wokół nich. Energia przez nich pobierana to większości energia ambientowa. Energia ta nie jest pobierana bezpośrednio z dawcy, ale z ogólnego otoczenia wampira. Jednak osoby, które zbliżą się do wampira i które tworzą energetyczne połączenia z nim, mogą zostać uwzględnione w tym ciągłym poborze.

free transexual dateing personals
top rules while dating
totally free adult phone chat
http://phbeks.com/2012/11/08/antarctica-dating/
http://www.enso-studios.com/gap/new-country-singles-06-01-10

Wampir psi może nieświadomie inicjować kontakt przez dotyk. Może też inicjować kontakt poprzez zwykłą rozmowę z kimś. Kiedy uwaga ludzi jakoś się na nim skupia, wampir może również podłączyć się i podświadomie żerować.

Gdy na początku uczyłam się i rozwijałam to, kim jestem, zauważyłam ciągły pobór energii i zdecydowałam się temu przeciwdziałać. Były momenty, w których nie chciałam wejść w tłum i wyczuwać wszystkiego, co czuli ludzie w tym tłumie tylko dlatego, że pobierałam ich energie.

By zatrzymać nieświadome żerowanie, ważnym jest najpierw zrozumieć mechanikę tego, jak działają techniki żerowania. Mimo iż ogólnie działamy jak energetyczne czarne dziury, by pobierać energie z otoczenia, musimy wpierw rozszerzyć trochę energii sami.

Przykład: nie wsysamy energii ambientowej jak odkurzacz. Tak naprawdę wysuwamy cienkie macki i wachlarze naszej własnej energii wokół nas i zbieramy energie ambientowe tak jak talerz satelity czy bateria słoneczna. Gdy pobieramy energię bezpośrednio od ludzi, połączenie tworzone jest wtedy, gdy część naszej energii rozszerza się na nich i zaczepia na ich ciele fizycznym. Tak więc by zatrzymać nieświadome żerowanie, musimy wykorzystać techniki, które umożliwią nam zatrzymanie energii przy sobie.

Zakładanie twojej zbroi

Tarcze to jeden ze sposobów, by uchronić się przed pobieraniem energii innych. Jednak nie zawsze łatwo jest wampirowi postawić tarczę. Jest dla nas naturalnym, by sięgać i oddziaływać z naszym środowiskiem. Wielu wampirów psi stwierdza, że stawianie tarczy sprawia, że czują się przygnieceni albo przyduszeni. Szczerze mówiąc, sama miewam odczucia klaustrofobiczne w tarczy.

By to ominąć, rozwinęłam kilka narzędzi, które umożliwiły mi osiągniecie efektu tarczy bez długich medytacji czy skomplikowanej wizualizacji, która zamykała pewne struktury energetyczne wokół mojego ciała subtelnego. Większość z tych narzędzi opierała się na prostych wskazówkach psychologicznych, które wskazywały na to, że jestem odcięta od energii wokół mnie, i działały na zasadzie, że to, co powstrzymuje energię od wtargnięcia do środka, powstrzymuje ją też od wydostania się na zewnątrz.

Podam przykład. Gdy udałam się do centrum handlowego jako nastolatka i nie chciałam oddziaływać na energie wszystkich wokół, zakładałam pewien konkretny skórzany płaszcz, a także parę skórzanych rękawiczek. Oczywiście, czarnych i stylowych, ale strój ten miał określoną funkcję.

Skórzany płaszcz symbolizował moją zbroję. Gdy go zakładałam, zakrywał mnie zarówno fizycznie jak i energetycznie, przez to zatrzymując moje energie i blokując energie zewnętrzne. Zakładałam rękawiczki, ponieważ moje ręce funkcjonują jako silne narzędzia skupienia dla pobierania energii. Ubierałam je, by uchronić się przed nieświadomym podłączaniem się pod ludzi, czy to przez dotyk czy na dystans. Rękawiczki także chroniły mnie przed pochłanianiem energii z przedmiotów, których dotykałam – efekt uboczny mojego wampiryzmu, który może prowadzić do silnych i niechcianych wrażeń.

Jaka mechanika stoi za tą techniką? Jak wiesz, energia może łatwo przeskakiwać pomiędzy większością fizycznych przedmiotów i tak rękawiczki i kurtka same z siebie nie blokowały energii w fizycznym sensie. Zamiast tego działały jako umysłowa bariera pomiędzy mną a światem zewnętrznym. Stanowiły dodatkowe oddzielenie pomiędzy mną i wszystkim wokół mnie, ułatwiając utrzymywanie energii przy sobie i blokowanie energii zewnętrznych. Było to szczególnie przydatne w czasach, gdy jeszcze nie kontrolowałam swojej empatii, więc nie byłam co chwila wrzucana w morze emocjonalne za każdym razem, gdy znalazłam się w tłumie.

Zamykanie obiegu

Kolejna technika, która działała, powstrzymując mnie od ciągłego pobierania energii, miała pierwotnie na celu chronienie kogoś przed pobieraniem jego własnej energii. Pochodzi ona z nowej książki o samoobronie parapsychicznej. Zasady techniki zostały przedstawione tym ludziom, którzy wchodzili w tłum i nieświadomie rozlewali swoje energie. Moja matka jest taką osobą. Ilekroć otaczają ją ludzie, automatycznie traci energię.

Wampir psi jest tego przeciwieństwem – gdy wchodzimy w tłum, wszystko na nas spływa. Lecz pomimo faktu, że te dwa efekty są całkowitymi przeciwieństwami, tak naprawdę są tylko dwoma aspektami tego samego procesu. A zatem, jeśli ta technika zadziałała na osobę, chroniąc ją przez wysysaniem energii, powinna także zadziałać, powstrzymując mnie od wysysania kogoś.

Jest naprawdę prosta. Działa na zasadzie zamykania obiegu. Gdy czujesz, że sięgasz po energię wokół ciebie i zaczynasz ją przyciągać, po prostu klaśnij dłońmi przed sobą i zatrzymaj je na chwilę na wysokości splotu słonecznego zaraz pod żebrami. Sama zaplatam palce jednej ręki na palach drugiej i gdy to robię, myślę o energii w obu dłoniach zaplatającej i łączącej się, tak że przepływ energii ogranicza się jedynie do mojego ciała i nie ma żadnego oddziaływania ze środowiskiem zewnętrznym.

Krzyżowanie ramion na klatce piersiowej zadziała na tej samej zasadzie, zwłaszcza gdy założysz dłonie na łokcie, wtedy krzyżowanie ramion na piersi zatrzyma energię w środku. Dla nas oznacza to także powstrzymywanie energii przed wypływaniem, a jeśli zatrzymujemy energię dla siebie, wtedy nie powinniśmy ciągle pobierać energii z ludzi wokół nas.

Z czasem i w miarę praktyki techniki te staną się twoją drugą naturą, więc kiedykolwiek wyjdziesz do wielkiego tłumu, lub znajdziesz się w sytuacji, w której wymagana jest od Ciebie kontrola żerowania, by nikogo nie atakować, będziesz w stanie panować nad sobą za pomocą prostych gestów i myśli.

Be Sociable, Share!

2 Responses to Nieświadome żerowanie pod kontrolą

 1. Pan says:

  A jeśli ja lubię żerować na innych ?
  Jeśli chcę pobierać ich energię ?
  Jeżeli potrzebuje jej więcej ?
  Nastawiasz się że twojego bloga czyta tylko „jedzenie”
  pomyśl czasem o klasie wyższej i lepszej . hah :P

 2. weidlas says:

  W takim razie jak można zwiększyć ilość pobierania energii od innych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>